Baby Biorb

Není snadnějšího a příjemnějšího začátku s akvaristikou, než s Baby Biorb. Designem i technologicky povedené akvárium boří zažité představy o nevhodnosti malých akvárií – s pouhými 15 litry objemu poskytuje zcela zdravé a snadno udržitelné životní prostředí pro vaše rybičky.

Velikost nahrazená výjimečnou filtrací

Největším problémem malých akvárií, mezi která Baby Biorb bezesporu patří, je těžko udržitelná stabilita prostředí – vody je příliš málo, a tak se rychle znečistí. Přesto není Baby Biorb náročnější na údržbu, než mnohem větší a přirozeně stabilnější akvária, a to díky výkonné biologické filtraci. S ní stačí jednou za šest týdnů vyměnit vložku filtru a jednou za dva týdny třetinu vody v akváriu.

Vše v jednom

Výhodou akvárií od Reef One, kterou ocení zejména akvaristé začátečníci, je i to, že vše potřebné pro provozování akvária najdeme už v balení, které si přineseme z obchodu. A co že to bude? Samotné akvárium o průměru 30 centimetrů s veškerým příslušenstvím včetně filtru, vzduchování a nízkonapěťového osvětlení. Akvarista tak musí obstarat jediné, napustit vodu a zabydlet akvárium rybičkami.

Pokud byste se báli, že se akvárium cestou k vám rozbije, tak nemusíte. Není vyrobeno ze skla, ale z dokonale průhledného a pevného akrylátu, který známe pod jménem plexisklo.

Moonlight

Baby Biorb si můžeme koupit v jedné ze čtyř variant. Na výběr máme mezi černým/bílým a tradičně osvětleným/moonlight. Moonlight varianty jsou o něco dražší a koupíme je za cenu okolo 2 000 Kč i v českých e-shopech. Svůj název dostalo díky kombinaci efektního LED osvětlení a světelného senzoru, který ho zapíná v případě, že se akvárium ocitne ve tmě a přítmí. Cenou i rozměry malé akvárium tak podává výkony, které bychom od něj neočekávali. Je vhodné pro děti, jako doplnění interiéru i jako první zkušenost s akvaristikou.

One Comment:

  1. Dobrý den, dostal jsem kulaté 35l velké akvarko Biorb. Chtel bych se zeptat., zda dodavané vzduchovaní je vždycky tak hlučné. V ramci sady je toto vzduchovaní velmi hlučné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..